Kurumsal

Hakkımızda

Trakya bölgesinde sektörün lider kurumu ve en büyük kız öğrenci yurtları olarak yer alan, 2005 yılından bu yana sürekli yenilenen, sunduğu hizmetin kalitesini günden güne arttırarak sürdüren kurumumuzun en yüksek önceliği öğrencilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı, güvenliği, konforu ve emniyetidir. 2500 m2 açık alana sahip Zeynep 3, Zeynep 4 ve Zeynep 6 yurtlarımız birinci sınıf işletmesiyle olduğu kadar referansıyla da markalaşmış, özel ve ayrıcalıklı bir kuruluştur. Tüm binalarımız profesyonel uzmanlarımız tarafından öğrencilerimize evlerindeki rahatlığı sağlamak amacıyla her detay düşünülerek tasarlanmış olup deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir. Yurtlarımız hiç bir kurum, kuruluş, cemiyet, cemaat veya vakfa bağlı olmayıp aile şirketidir. Anlayışlı ve tecrübeli yönetimi, güler yüzlü ve analitik düşünme becerisine sahip uzman personeli ile öğrencilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi ilke edinmiştir.

Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden gelen farklı kültürlere sahip öğrencileri barındırarak ev sahipliği yapan yurtlarımız aynı temel önceliklerde birleşen saygın ve renkli bir öğrenci profiline sahiptir. Tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmak ve ortak bir noktada birleştirmekse daima en büyük hedeflerimizden biridir. Bu ilke ile yola çıkarak sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatını oluşturan, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, yardımlaşmanın, kısacası birlikte yaşayabilme sanatının öğrenildiği sağlam bir zeminin temelini oluşturduk. Ortaya koyduğumuz profesyonel anlayış ve vizyonumuzla, teknolojik alt yapımızla ve kalite standartlarımızla, bizi tercih eden tüm öğrencilerimizin gülümseyerek hatırlayacağı, üniversite yıllarında önemli bir yerde olabilmek ve güzel anılarla hatırlanmak için her koşulda hizmet anlayışımızın arkasında olduk. Her binamızda farklı beklentilere hitap edecek tek kişilik, iki ve üç kişilik, 1+0, 1+1, balkonlu, teras katlarda şehir manzaralı ve teras balkonlu olmak üzere değişik seçeneklerde odalarımız bulunmaktadır. Zeynep 3, Zeynep 4 ve Zeynep 6 yurt binalarımızda aynı hizmet standartları uygulanmakta olup yurtlarımız konum olarak şehir merkezinde ve aynı lokasyonda yer almaktadır.

Misyonumuz

Öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak.

Ailelerin çocuklarıyla ilgili barınma, güvenlik ve sağlık konularındaki endişelerini yok edecek uygulamalar geliştirerek öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak.

Kurum kültürümüzü ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek.

Vizyonumuz

 

Kalite ve üstün hizmet standardı anlayışımızla sektördeki lider konumumuzun sürekliliğini yükselterek devam ettirmek.

Kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, yurt sektöründe her yönüyle örnek alınan bir referans merkezi olmak.